KONST / Litografier / Färglitografi 13374080
nr 1337 4080
Kerstin Rääf
(f. 1914), Sverige
Färglitografi, Fiskebåtar. Signerad, numrerad 26/50. Motivet: 24x32 cm
Kerstin Rääf, svensk målare och grafiker född 1914.
Utrop:
400 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:04:20